
Vijf nieuwe energiecoaches aan de slag
Geplaatst op Woensdag 24 Mei 2023 - Geschatte leestijd: 0 minuten, 47 seconden
In Hardenberg kun je een deskundig advies krijgen over energie besparen van een energiecoach. De Energiecoach biedt gratis persoonlijk advies aan huis. Het afgelopen jaar vroegen veel mensen zo’n advies aan. Om iedereen te kunnen helpen, zijn nieuwe vrijwilligers gezocht. Dat leverde een aantal geïnteresseerden op. Maar energiecoach word je niet zomaar! Er is veel kennis voor nodig. Vijf nieuwe energiecoaches volgden een cursus en sloten deze met succes af. Ook hebben ze al een aantal huisbezoeken meegelopen met ervaren energiecoaches.
Op dinsdag 9 mei ontvingen de nieuwe coaches de map die zij gebruiken bij hun huisbezoeken. Energiecoaches is een project van De Stuw en Startpunt duurzaam Hardenberg en zit in natuuractiviteitencentrum De Koppel. Het wordt mogelijk gemaakt door de gemeente Hardenberg, gemeente Ommen en Vechtdal Wonen.
Gratis advies over aanvragen
Wilt u ook een gratis advies over het omlaag brengen van uw energiegebruik of over isolatie? Vraag aan via onderstaande button of bel De Stuw op: 0523 267 478.
- Earth Hour 2025 - Doe je mee?
- Adviseur aan het woord - Wat betekent het einde van salderen voor jou?
- NK Tegelwippen 2025: help jij mee om je buurt groener te maken?
- Wist je dat.. - Naad- en kierdichting
- Wanneer kan je eigenlijk isoleren? - natuurvriendelijk isoleren
- Warme truien dag 2025
- Wist je dat - Warmteverlies van enkelglas
- Zet je cv-ketel op 60 graden en bespaar onnodige energiekosten
- ISDE 2025: Dit is er veranderd
- Wist je dat - Radiatorfolie