Bezig met laden De actie op de pagina wordt geladen en verwerkt, een ogenblik geduld a.u.b. Bezig met laden

Energie besparen? Kom naar de energiemarkt Surhuisterveen

Geplaatst op Maandag 13 Maart 2023 - Geschatte leestijd: 1 minuut, 7 seconden

Lees meer

Kom langs op zaterdag 18 maart van 10 tot 16 uur in de Lantearne aan de Jan Binneslaan 49. De toegang is gratis.
De markt wordt georganiseerd door de Gemeente Achtkarspelen in samenwerking met Plaatselijk Belang Surhuisterveen. Wethouder duurzaamheid, Lea van der Tuin-Kuipers, zal de officiële opening verrichten. Doe wat aan de hoge energieprijzen, kom langs en bespaar! De toegang is gratis!

Bespaar energie!

Energiezuinig wonen is soms een behoorlijke puzzel. Wat past het best bij je budget en je woning? Op de Energiemarkt zijn tal van bedrijven die je verder kunnen helpen. Bijvoorbeeld met isolatie, zonnepanelen, infrarood of warmtepompen. Ook de gemeente is aanwezig met een stand, er is een energiecoach, de Rabobank voor financiële oplossingen en het Fixteam Surhuisterveen staat paraat om mensen te helpen met energiezuinige aanpassingen in de woning.

Met z’n allen duurzaam!

Ook op het gebied van duurzaamheid is er van alles. Een repaircafé, elektrisch rijden, tweedehands kleding, biologisch voedsel, biodiversiteit in je tuin en veel meer. Bijzonder is de stand van de Omrin. Met een VR-bril op je hoofd stap je zelf in een vuilniszak op weg naar de fabriek en beleef je hoe afval gescheiden wordt. Ook is er een hele bijzondere waterstofauto die koffie voor je zet en wat dacht je van een proefrit op de nieuwste e-scooter?

Kom naar de energiemarkt Surhuisterveen. Dat is een bron van inspiratie!


Agenda

Geen agendapunten uit jouw gemeente op dit moment.

Initiatieven uit jouw gemeente

Geen initiatieven uit jouw gemeente op dit moment.

Logo van de gemeente